Text Size
   

lemus online

Осінь, події та тенсатори

Пекуче літо добігає кінця і ми подумали, що нашим читачам будет цікаво спланувати осінь в форматі заходів, що вони відбуватимуться в Україні. Звісно, нагадаємо, що й у спекотному літі ще лишилося свято, неабияке - День Незалежності України. Всі ці заходи буде організовано професіоналами, тож безпека та рівень комфорту - на висоті, в тому числі й завдяки сучасним європейським засобам забезпечення спокою та спрямування натовпу, а саме стрічковим огорожам, тенсаторам, стійкам під канати та мобільним огорожам.

Так, от, куди можливо завітати (ну, білети, ви знаєте, завше можливо купити на платформі Карабас, там же і більше анонсів):

  1. Безліч концертів сучасних гуртів.
  2. Масові майстер-класи та екскурсії (як от екскурсія в трамваї-кафе або воркшоп із гончарного мистецтва).
  3. Фестивалі їжі та напоїв (Craft Beer Fest, храм вина зліва від фуникулера).
  4. Локальні вистави (наприклад, "Фізкультура для Баби Яги" для діточок від Нового українського театру).
  5. Тури вихідного дня (вас порадує 100% "Секретний Київ").
Хочемо зазначити, що будь-який масовий захід не відбудеться або відбудеться не так гарно, якщо не буде залучена необхідна кількість мобільних огорож, тенсаторів, стійок з канатами (залежно від статусу заходу), також пересувні паркувальні таблички допомагають доречно проінформувати відвідувачей та виявити неабияку ввічливість. За лаштунками будь-якого заходу, вистави, фестивалю завжди які такі професіонали, як ми, що вони піклуються про безпеку та надають відповідні мобільні огорожі, які спрямують людей, забезпечать спокій натовпу та проінформують, куди рухатися. 

www.tensator.com.ua - сучасні якісні мобільні огорожі, тенсатори, стрічкові огорожі, тенсатори із витяжно стрічкою, стійки під канати.